Inovácia - Citroën Jumper

Aj rokmi overená stálica medzi úžitkovými vozidlami, Citroën Jumper, prešiel inováciou, v rámci ktorej prichádza s mnohými novými technickými vylepšeniami. Za zmienku stojí zvýšenie tuhosti samonosnej karosérie, zosilnenie zadných dverí a pántov, modifikované vodiace koľajnice a dorazy bočných posuvných dverí, prepracovaná bola aj spodná časť čelného skla s nasávaním vzduchu, výkonnejší a odolnejší brzdový systém alebo nové uloženia tlmičov.

Všetky tieto vylepšenia boli podrobené náročným testovaním. Vozidlá najazdili 4 milióny kilometrov v roznych podmienkach, na uzavretých cestách a skúšobných polygónoch. Testovali sa aj prejazdy brodmi, absolvovali antikorózne testy, prešli skúškami životnosti bočných posuvných a zadných delených dverí. Samozrejmosťou bolo aj absolvovanie skúšok v klimatickej komore.
 
video z zestovania (po kliknutí sa otvorí v novom okne)
 

Vylepšenia sa dotkli aj vybavenia, kde Jumper dostal nové prvky komfortu a bezpečnosti, ako napríklad systém HDC - Hill Descent Control (systém pomocníka pre zostup konštantnou rýchlosťou) alebo AFIL (systém upozorňujúci na neželané opustenie jazudného pruhu). Pribudla aj detekcia podhustenia pneumatík, nová cúvacia kamera s funkciou monitorovania záťaže alebo 5" farebný dotykový displej pre ovládanie autorádia, či navigácie. Citroën Jumper aj naďalej prináša širokú škálu modifikácií, motorov a vybavenia, vďaka čomu v ňom získate ideálneho partnera pri Vašom podnikaní.

Inovácia - Citroën Jumper

Inovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën JumperInovácia - Citroën Jumper