Prevádzka Prešov:

AMM PREŠOV, s.r.o.

Petrovanská 1
080 05 Prešov

IČO: 36 494 569
IČ DPH: SK2021835706


Otváracie hodiny:
Predaj vozidiel
Po - Pia: 8:00 - 18:00 hod.
So: 9:00 - 12:00 hod.
Ne: zatvorené

Servis
Po - Pia: 7:30 - 16:30 hod.
So - Ne: zatvorené
 
Predaj ND
Po-Pia: 8:00-16:30  hod.   
So - Ne: zatvorené
Predaj vozidiel
predaj@amm.sk

Vedúci predaja:

Peter Figura
mob.: 0905 868 023
tel.: 051/ 758 00 73
peter.figura@amm.sk
 
Predajca
 
Peter Kozák
mob.: 0905 442 637
tel.: 051/ 758 00 72
e-mail: kozak@amm.sk

Citroën Business :
 
Martin Ander
mob.: 0905 237 050
tel.: 051/ 758 00 71
e-mail: ander@amm.sk
 
 

Servis
servis@amm.sk

Vedúci servisu:

Ing. Ľubomír Gimera
mob.: 0917 824 287
tel.: 051/ 758 00 74
e-mail: gimera@amm.sk

Prijímací technici:

Branislav Mikloš
mob.: 0915 896 607
tel.: 051/ 758 00 74
e-mail: miklos@amm.sk

Ondrej Vereščák
mob.: 0908 998 625
tel.: 051/ 758 00 74
e-mail: verescak@amm.sk

Technik poistných udalostí:

Miroslav Molčan
mob.: 0948 558 448
tel.: 051/ 758 00 74
miroslav.molcan@amm.sk
poistneudalosti@amm.sk

Sklad, predaj náhradných
dielov a príslušenstva
 
Vedúci skladu:

Peter Foriš
mob.: 0907 922 209
te.: 051/ 758 00 79
e-mail: foris@amm.sk

Skladník:

Bohuslav Socha
mob.: 0907 922 209
tel.: 051/ 758 00 79
e-mail: socha@amm.sk
Ekonomické a fakturačné oddelenie

Fakturácia servisu a ND:

Dušan Dufala
tel.: 051/ 758 00 76
e-mail: dufala@amm.sk
 
Ekonomické oddelenie, účtovníctvo:

Anna Birošová
tel.: 051/ 758 00 70
e-mail: birosova@amm.sk
 
Obchodné oddelenie
 
Martina Mačejová
tel.: 051/ 758 00 78
martina.macejova@amm.sk

Prevádzka Vranov nad Topľou:                

AMM PREŠOV, s.r.o.

Herlianska 1112
093 03 Vranov nad Topľou

IČO: 36 494 569
IČ DPH: SK2021835706
 
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 8:00 - 16:30 hod.
So - Ne: zatvorené
 
 

Predaj vozidiel


Predajca:

Bc. Matúš Mikita
tel.:  057 446 10 15
mob.: 0917 965 533
e-mail: mikita@amm.sk

 

              

 

 

 



Napíšte nám

Poskytovanie informácii prostredníctvom vyplnenia formulára:

 
* povinné polia


Zobrazenie na mape